Novinky

Naše MAU, naše LÁSKY ... 

Premiéra v ČR pro našeho PtiPrince Omara Sy. Děkujeme Vladimírovi Isakovi za krásný posudek.

MVK ve Zdicích kam jezdíme rádi, pro Europu EX1 a BIV. Pro Dionku EX1 a NOM, Eros EX1. Děkujeme paní posuzovatelce Laskowska Malaga a za pomoc s předvedením našich Mau paní Leně Venclíkové a Jarouškovi Kučerovi.

Víkendová výstava, 1x NOM pro Europu. Výstava na kterou jsme se tolik těšili jako vždy se skvělými posuzovateli, ale nečekaně zklamala. Jejich výstavní klece byly umístěny pod reproduktory... A tak pro Erose a Europu cesta z výstavy skončila u veterináře, kde bojovali o svůj život na kapačkách, po návratu z výstavy přestali jíst a pít...

Mezinárodní výstava Plzeň 29. - 30.07.2017 s Europou a Erosem od naší milované Besemi ❤ Opět milé setkání s Jarmilkou, s Reném a s dalšími přáteli.

Výstavní premiéra našich koťátek Europy a Erose na mezinárodní výstavě pořádané ZO Brno 36. Setkání s našimi úžasnými přáteli a mnoha obdivovateli našich koťátek bylo prima! :-)

Besemi moje nejmilejší se stala po druhé maminkou a má dvě překrásná koťátka, která zůstávají u nás. Porod proběhl opět harmonicky a tentokrát asistovala a úžasně pomáhala Besínky dcera Cleopatra. Tak nádherné souznění jsem nezažila. Bylo prostě nádherné jít do postele se dvěma kočinkami a po hodině zjistit, že pod peřinou jsou kočičáci tři......

Posílení chovu ve Velké Británii naším milovaným kocourem CAESAREM, který tam nemá příbuzenské linie. Jeden z cílů anglických chovatelů při výběru našeho Caesara při předchozí návštěvě u nás doma.