Novinky

Naše MAU, naše LÁSKY ... 

Máme poslední koťátka: kocourka a kočičku na domácího mazlíčka... Do konce roku 2020 neplánujeme nová koťátka.

Koťátka z vrhu "L" - naše Lásky se narodili 20.03.2020. Na světe jsou 4 krásní kocourci a 1 kouzelná kočička.

Vrhu "K" po výstavně úspěšných rodičích říkáme kouzelná, protože kouzelná zkrátka jsou. Narodila se 26.02.2020. Tři kočičky a jeden kocourek se mají k světu a dělají radost mamince i nám. 3 koťátka ze 4 jsou již rezervovaná.

Další radostná zpráva ohledně výhry BOB s kotětem z našeho chovu přišla od litevské chovatelky Zivile, která jela s Ištar na Mezinárodní KOČIČÍ SHOW 2020-02-22/23 v Belamur, od WCF. Ištar svojí první výstavu zvládla velkolepě. Výhra BOB po oba dva dny, BRAVO!!!

Až po Vánocích, pro mě jedny z nejkrásnějších svátků za posledních pár let a až po novém roce kdy jsem zažila naopak jeden z nejsmutnějších Silvestrů... tedy 04.01.2020 kolem 14:00 proběhl klidný a harmonický porod naší milované Cleopatry.

Vrh "I" se narodil 13.08.2019. Krásné dvě kočičky a dva kocourci egyptské Mau ve stříbrné barvě na které mohou být rodiče Pandička s Omárkem pyšní.

Víkendová výstava v kulturním domě v Kladně ve dnech 19. - 20.10.2019 byla opět bezvadně organizovaná Cool cats - TICA. Děkujeme organizátorům za profesionální organizaci, posuzovatelům za báječnou práci a sponzorům za milé dárky. Vystavovat mi pomohla Julinka v sobotu a Vladimír v neděli. Velké díky oběma :)

Jedna z nejlepších výstav v poslední době, na které jsme byli. Kocourek Helios, obdržel BIV a BIS. Náš poslední vrh "H" sklidil nádherné posouzení. Vítězství našeho Heliose mě dojalo k slzám. Děkuji za úžasnou výstavu, za úžasné posuzovatele a stevardy. Děkuji paní posuzovatelce Leně Venclíkové za pozitivní názor na Heliose a za krásné fotky....

Důkaz o tom, že výstavy mohou být smyslplné, přátelské, pozitivní a motivační... Děkuji za jednu z nejkrásnějších výstav za posledních pár let. Děkuji Zorce Kolářové - organizátorce výstavy za její jedinečný, trpělivý a profesionální přístup. Děkuji Iritě Vlasákové za její pomoc a rady :) Bylo úžasné být na výstavě TICA s mnoha přátelskými...