Europka a Erosek

03.11.2019

Erosek a Europka jsou mladé egyptské Mau narozené 29.01.2017 s rodokmenem, mikročipem, pasem pocházející z našeho odchovu "E". 

Přejeme si pro ně najít harmonický, milující domov. Hledáme pro ně lidi, kteří mají zkušenosti s kočkou žijící jen doma, případně s chráněným výběhem. Oba jsou socializovaní s příjemnou klidnou milující povahou a jsou velmi čistotní. Mohou jít do nového domova spolu anebo každý zvlášť.

Europka je roztomilá kočička, která se ráda upne na svého milujícího dvounožce. Je to kočička, která má ráda klidnou domácnost. Má ráda hry s vábničkou, dobré jídlo a moc ráda se přitulí. Raději páníčky jen pro sebe bez ostatních koček. Hodný, klidný a vycvičený pejsek zvyklý na přítomnost kočky nevadí. Je zvyklá na svého bratra Eroska, ale není na něm závislá...

Erosek je dobrácký, uvrněný kocourek, lamač srdcí a velký mazel. Jeho pohled je prostě jedinečný, dokáže se na vás dívat tím svým milujícím, melancholickým pohledem a svojí přízeň prokazuje drcáním hlavičkou. Je to velký kamarád, s radostí si hraje a o jídlo si rád poví :-) 

Oba chodí za páníčkem jako pejskové a rádi vás potěší svojí přítomností i na sedačce či v posteli. Jsou vykastrovaní.

Rádi bychom zůstali s novými majiteli v kontaktu a chtěli bychom mít možnost přijet se na naše miláčky podívat. 

Kontakt na mě