Zájemcům o koťátko egyptské Mau

Odběr koťátek vždy s Pedigree / Průkazem původu je možný až po 16. týdnu věku koťátka. Do té doby jsou koťátka se svojí matkou a se sourozenci. Jsou krmena pestrou kvalitní stravou a socializují se. 

Na co vše jsou koťátka od nás zvyklá? V první řadě na mazlení, hry, kvalitní stravu podávanou min. 5x denně, pitný režim a na mnoho lásky a rozmazlování ve vhodném prostředí. Žijí s námi společně v domě a jsou zvyklá na běžný ruch v domácnosti. Mají vyrovnané, veselé, přátelské povahy a jsou důvěřivá a mazlivá.

Jména našim tygříkům vybíráme podle jmen s pozitivním významem ze starodávné mytologie.  

Snažíme se zaměřovat se na kvalitu, nikoliv na množství. Vrhů musí být jen málo a v absolutním ohledu na kočičí maminku. 

Děkujeme za vaší trpělivost počkat si na své vytoužené kotě na mazlíčka a za pochopení, že naše kočky nejsou stroje... Vaše čekání se vám vrátí v podobě úžasného kočičáka. 

Naše koťata na mazlíčky chráníme před potencionálními množiteli či před senzachtivými chovateli a z toho důvodu od nás do nových domovů odchází koťátka již kastrovaná. Koťátka na chov do České republiky nezadáváme.

Všechna koťátka od nás mají sebou:

- Kupní smlouvu 

- Pet passport s číslem mikročipu, platným očkováním, odčervením 

- Pedigree / Průkaz původu s uvedeným očkováním 

- Aplikovaný mikročip  

- Stravu, hračky a pelíšek s vůní domova, vše na co jsou zvyklá

Přejeme si pro naše koťátka milující a zodpovědné zájemce, kteří se jim budou moc věnovat po celou dobu jejich života. Vždy rádi poradíme to co víme a s novými přáteli zůstáváme v kontaktu. 

Kontakt :       606 942 397       js.mail@email.cz