Zájemcům o koťátko Mau

Čas od času máme koťátka na mazlíčky (kastrovaná koťátka) vždy s rodokmenem, mezinárodním pasem, nadstandardním očkováním a veterinární zprávou o jejich stavu.

Odběr koťátek je možný po 16. týdnu nejdříve. Do té doby vyrůstají a učí se všemu potřebnému ve své smečce. Jsou kojená matkou, krmena pestrou kvalitní stravou (maso, konzervy) a prémiovými granulkami. Jsou zvyklá na kontakt s lidmi na mazlení, hraní, pravidelný odpočinek na běžný ruch v domácnosti a jsou plně socializovaná. 

Snažíme se zaměřovat se na kvalitu, nikoliv na množství...

Jména našim tygříkům vybírám podle jmen s pozitivním významem ze starodávné mytologie.

Všechna koťátka od nás mají sebou:

- Kupní smlouvu (následuje po předkupní smlouvě)

- Cestovní pas - Petpas s očkováním, odčervením a zprávou od veterináře

- Rodokmen - PP 

- Aplikovaný mikročip nový typ MINI vhodný pro koťata 

- Stravu a hračky na které jsou zvyklá

Rádi bychom pro naše koťátka našli milující a pozitivní zájemce, kteří se jim budou moc věnovat zodpovědně po celou dobu jejich života. V případě potřeby kdykoliv poradíme a zůstáváme v kontaktu. Vždy jsme rádi za informace a fotky našich odchovaných koťátek.  

Kontakt

Koťátko na mazlíčka kastrovat nebo ne?

Kastraci pro domácího mazlíčka doporučujeme a od nás kotě na mazlíčka rozhodně odchází vždy kastrované. Tímto způsobem se zodpovědně stavíme k tomu, aby se naše odchovy nikdy nedostaly do rukou šílených množitelů. Bylo již napsáno mnoho na toto téma. Doporučit mohu odborně zpracovaný článek od paní Arcanidu, který mohu díky jejímu laskavému svolení sdílet zde.