Pokud hledáte u zodpovědných chovatelů vymazlená koťátka, jste u nás správně...  

Odběr koťátek od nás je vždy s Pedigree / Průkazem původu a je možný nejdříve až po 16. týdnu věku koťátka. Do té doby jsou koťátka kojena a socializována svojí matkou a jsou krmena pestrou kvalitní stravou. Mají vyrovnané, přátelské, hravé povahy a jsou mazlivá, zkrátka jsou stejně úžasná jako jejich rodiče.

Na co vše jsou koťátka od nás zvyklá? V první řadě na svojí maminku, mazlení, hry, kvalitní stravu podávanou min. 5x denně, pitný režim a na mnoho lásky a rozmazlování v bezpečném a čistém domově. Žijí s námi společně a jsou zvyklá na běžný ruch v domácnosti. Jde o kočky domácí, tedy ne venkovní. Koťátka mají první zkušenost s očkováním, s jízdou v autě a občas s námi jedou na výlet v přepravce... Venčení na vodítu nedoporučuji.

Jména našim tygříkům vybíráme podle jmen s pozitivním významem ze starodávné mytologie.  

Všechna koťátka od nás mají sebou:

- Kupní smlouvu, případně i předkupní smlouvu

- Pet passport s číslem mikročipu, platným očkováním, odčervováním 

- Pedigree / Průkaz původu s uvedeným očkováním 

- Aplikovaný mikročip  

- Stravu, hračky a deku s vůní domova, vše na co jsou zvyklá

Přejeme si pro naše koťátka milující a zodpovědné zájemce, kteří se jim budou moc věnovat po celou dobu jejich života. Vždy rádi poradíme to co víme a s novými přáteli zůstáváme v kontaktu.  

Kontakt :      +420 606 942 397      js.mail@email.cz        

Snažíme se zaměřovat se na kvalitu, nikoliv na množství. Vrhů musí být jen málo a v absolutním ohledu na kočičí maminku. Dle pravidel SCHKČSCH- FIFe smí mít kočka jen 3 vrhy během dvou let. Naše kočičky mají obvykle i delší pauzu. V případě naší první kočičky Roxynky její pauza byla vždy 2 roky mezi každým vrhem a celkem byla březí 3x. Po 3. porodu jsme jí nechali vykastrovat. 

Děkujeme za vaší trpělivost počkat si na své vytoužené kotě na mazlíčka a za pochopení, že naše kočky nejsou stroje... Vaše čekání se vám vrátí v podobě úžasného kočičáka.   

Občas hledáme milující domov i pro odrostlejší kotě či dospělou egyptskou Mau, kterou ocení ti, kteří chtějí dospělého parťáka. 

Naše koťata na mazlíčky chráníme před potencionálními množiteli či před senzachtivými chovateli a z toho důvodu od nás do nových domovů odchází koťátka na mazlíčky kastrovaná. Egyptskou Mau na chov do České republiky nezadáváme.