Máme aktuálně 3 koťátka na mazlíčka:

Koťátka, která mohu občas nabídnout jsou již připravena pro nové páníčky s kterými jsme i nadále rádi v kontaktu. Koťátka s PP a co vše sebou mají koťátka, v jakém věku mohou do nových domovů a více informací se dovíte zde.

Kotě, odrostlé kotě nebo dospělou Mau?

Váháte, která volba je pro vás nejlepší? Vše má své. Pokud už máte dospělou kočku a plánujete dalšího kočičího kamaráda doporučuje se pořídit si kotě. Teoreticky si na sebe mohou velmi dobře zvyknout. Vyjímkou ale není, že si na sebe zvyknou i odrostlejší kočičáci. U dospělých jedinců máte záruku, že víte co si pořídíte. Jejich vzhled, zvyky a povaha se už výrazně nezmění. Zájemcům o egyptskou Mau 

Odrostlé kotě či dospělou egyptskou Mau nabízíme jen vyjímečně. Jsou zvyklá na soužití s naší smečkou a obvykle se zůčastňují mezinárodních výstav. Jaký je důvod vyřazení z chovu odrostlého kotěte či dospělé Mau? Ve většině případech jde o drobnost ve vzhledu, kterou nechceme pouštět dále do chovu. Když se rozhodneme takovou Mau z chovu vyřadit, považujeme za morální povinost najít pro ni domácnost podobnou tak trochu té naší, pokud jde o harmonii, lásku a péči. Ve všech případech začlenění do milujících rodin dopadlo dobře a to v jakém koliv věku. Samozřejmě bez náležité přípravy by se zdárné začlenění neobešlo.

Všechna Mau od nás jsou povahově přátelská, vymazlená, resp. rozmazlená, zdravá, čistotná a jsou po zdravotně testovaných a zdravých rodičích. Mají vždy svůj pedigree, pas, mikročip, smlouvu, potraviny a hračky s pelíškem na které jsou zvyklá. Jsou očkovaná a několikrát odčervovaná. Koťátka na mazlíčka od nás odcházejí již kastrována. Jedí pestrou kvalitní stravu, chtějí velkou dávku mazlení, hraní, zvyklá jsou na normální chod domácnosti, na přepravku a jízdu autem...

Chovatelů egyptské Mau je v Čechách málo, nepůsobí dlouho a k tomu se obměňují. V případě vážného zájmu o egyptskou Mau volejte, pište, pokusíme se vám poradit, případně pomoci vybrat pro vás vhodného mazlíčka egyptské Mau, příp. doporučit jiného seriózní chovatele.