Máme aktuálně 2 koťátka na mazlíčka:

Máme 2 koťátka ve výstavní kvalitě s PP. V jakém věku mohou do nových domovů, co mají sebou a více informací se dovíte zde. Od nás odchází vždy koťátka až po kastraci! Tímto chráníme naše Mau proti potenciálním množitelům.

Kotě, odrostlé kotě nebo dospělou Mau?

Váháte, která volba je pro vás nejlepší? Vše má své. Pokud už máte dospělou kočku a plánujete dalšího kočičího kamaráda doporučuje se pořídit si kotě. Teoreticky si na sebe mohou velmi dobře zvyknout. Vyjímkou ale není, že si na sebe zvyknou i odrostlejší kočičáci. U dospělých jedinců máte záruku, že víte co si pořídíte. Jejich vzhled, zvyky a povaha se už výrazně nezmění. Zájemcům o egyptskou Mau 

Odrostlé kotě či dospělou egyptskou Mau nabízíme jen vyjímečně. Jsou zvyklá na soužití s naší smečkou a obvykle se zůčastňují mezinárodních výstav. Jaký je důvod vyřazení z chovu odrostlého kotěte či dospělé Mau? Ve většině případech jde o drobnost ve vzhledu, kterou nechceme pouštět dále do chovu. Když se rozhodneme takovou Mau z chovu vyřadit, považujeme za morální povinost najít pro ni domov podobný tak trochu tomu našemu, pokud jde o harmonii, lásku a péči. Ve všech případech začlenění do milujících rodin dopadlo dobře a to v jakém koliv věku. Samozřejmě bez náležité přípravy by se zdárné začlenění neobešlo.

Všechna Mau od nás jsou povahově přátelská, vymazlená, resp. rozmazlená, zdravá, čistotná a jsou po zdravotně testovaných zdravých rodičích. Mají vždy svůj pedigree, pas, mikročip, smlouvu, potraviny a hračky s pelíškem na které jsou zvyklá. Jsou očkovaná a několikrát odčervovaná. Koťátka na mazlíčka od nás odcházejí již kastrována. Jedí pestrou kvalitní stravu, zvyklá jsou na velkou dávku mazlení, hraní a na normální chod domácnosti, na přepravku a jízdu autem...

Chovatelů egyptské Mau je v Čechách málo, nepůsobí dlouho a k tomu se obměňují. V případě vážného zájmu o egyptskou Mau volejte, pište, pokusíme se vám poradit, případně pomoci vybrat pro vás vhodného mazlíčka egyptské Mau, příp. doporučit seriózní chovatele. 

Již kastrovaná koťátka od nás tak chráníme proti množitelům. Nekupujte prosím koťata bez rodokmenu!

Z prodejní čásky za koťě přispějeme, příp. můžete přispět vy na: www.kociciprani.cz