IC Urschula von Skarrabäus *CH

Urschula - Egyptská Mau, říkáme jí Roxynka. 

OTEC: Shu von Skarrabäus *CH
MATKA: Nua von Skarrabäus *CH 

Narodila se 07. 07. 2011 v chovatelské stanici Scarrabäus*CH. 

Povahu má jemnou, nevtíravou, ráda se pomazlí. Svým melodickým hlasem a angreštovým pohledem si podmaní srdce každého. Je mimořádně krásná a byla velmi úspěšná na výstavách.

Koťátka měla v roce 2012, 2014 a 2016. Od února 2018 je kastrovaná.

Pro krásnou, zdravou, pohodovou Roxynku hledám milující a stálý domov. Dospělá, inteligentní kočička potřebuje občasné mazlení a kvalitní stravu. Miluje slunění, pozorování venkovního okolí a spaní ve vyhřáté posteli. Nevyžaduje zvýšenou pozornost, má ráda svůj klid a bylo by pro ní nejlepší aby byla jedinou kočičkou v domácnosti. Má mezinárodní pas, rodokmen a výsledky z výstav. Kočička je kastrovaná, pravidelně očkovaná, odčervovaná. Veterinární zpráva bude k dispozici. Chtěla bych mít možnost jí navštěvovat a být s novými majiteli v kontaktu.  

Více osobně.

Proč nabízíme vyjímečně i dospělé Mau? Odpověď je jednoduchá... Naše Mauky milujeme, ale když dospělá kočička nebo kocour není vhodná - ý pro chov, hledáme pro ně milující domov, kde jim mohou nabídnout podmínky na které jsou zvyklý. Chceme jim dopřát to nejlepší, proto na přemístění nespěcháme. Cílem je dělat chovatelství kvalitně a dopřávat všem nadstandard.